Dobre książki motywacyjne - ranking TOP3 - zbednekalorie
15511
post-template-default,single,single-post,postid-15511,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Dobre książki motywacyjne – ranking TOP3

Dobre książki motywacyjne – ranking TOP3

Każdemu z nas zdarza się gorszy okres w życiu, kiedy to nie mamy energii ani do pracy, ani do spełniania swoich marzeń. Jeśli taki stan trwa kilka dni, to nie stanowi to problemu – gorzej, kiedy okres braku motywacji przeciąga się. W wyjściu z tego stanu mogą Ci pomóc dobre książki motywacyjne. Poznaj nasz ranking książek motywacyjnych i… koniecznie je przeczytaj!

“Jak przestać się martwić i zacząć żyć” Dale Carnegie

Czy myślałeś kiedyś o tym, że nieustanne zamartwianie się jest takim samym nałogiem, jak na przykład… palenie? Autor prezentuje nam właśnie taki sposób myślenia na ten temat! Jednocześnie Carneige zdradza nam sposoby, dzięki którym można uwolnić się od myśli, które zatruwają nasze życie, uniemożliwiając cieszenie się nim. Książka ta jest pisana prostym, ale nie infantylnym językiem. Do tego ucieszy ona oczy każdego estety – jest bowiem pięknie wydana, przez co… doskonale nadaje się na prezent dla osoby zainteresowanej rozwojem osobistym!

“Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!” Nick Vujicic

Jedna z najbardziej szczerych i autentycznych książek o motywacji do życia, która jest jednocześnie autobiografią. Jej autor urodził się z rzadką chorobą, na skutek której nie posiada kończyn. Czy z tego powodu załamał się i postanowił jedynie nienawidzić świata, który zgotował mu taki los? Bynajmniej! Vujicic postanowił przekuć swoją słabość w siłę – obecnie jest bardzo znanym i cenionym mówcą motywacyjnym, który pomaga tysiącom ludzi na całym świecie. Prowadzi też działalność charytatywną i… aktywne, ciekawe życie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak pozbyć się swoich ograniczeń – koniecznie sięgnij po tę książkę.

“Obudź w sobie olbrzyma” Anthony Robbins

Istnieją takie książki motywacyjne, które warto przeczytać – ale istnieje kilka takich, po które zwyczajnie trzeba sięgnąć! “Obudź w sobie olbrzyma” to z pewnością jedna z takich pozycji. Ten wyjątkowy poradnik pokazuje, jak skutecznie “zarządzać” swoim życiem oraz co zrobić, by w końcu przestać obawiać się zmian. Autor nie jest gołosłowny – podpiera się licznymi przykładami ze swojego życia, w którym… osiągnął bardzo dużo!

Książki o motywacji pomagają zmienić myślenie na bardziej pozytywne i uwierzyć w to, że nawet z głębokiego “dołka” życiowego da się wyjść. Warto więc sięgać po nie jak najczęściej, aby utrzymać wysoki poziom motywacji!